Služby

Naše firma poskytuje ucelené služby pro dokonalé zastínění Vašeho domova i byznysu. Naše práce nezačíná ani nekončí dodávkou vybraného výrobku. Naším cílem je poskytnout Vám naprostý komfort a ochranu před sluncem.

Šití potahů, slunečníků a tašek

Šití potahů, slunečníků a tašek

Markýzy a pergoly jsou neoddělitelnou součástí každého chytrého domova. Víme, že se jedná o velkou investici, a proto jsme tady, abychom Vám pomohlii prodloužit její životnost v Česku unikátní službou.

Máte markýzu nebo pergolu, která slouží, ale potah je už zašlý nebo špinavý? Okoukal se Vám dezén a toužíte po změně? Máme pro Vás řešení - objednejte si nový potah u nás! Na základě přesné míry Vám vyhotovíme nový potah z aktuální kolekce trendy markýzových látek.

Spolupracujeme pouze s nejlepšími materiály od předních evropských výrobců markýzových tkanin. Od příze po hotový výrobek - známe celý proces a ochotně Vám jej vysvětlíme. 

Detail služby
Svařování tkanin

Svařování tkanin

Screenové rolety jsou běžnou součástí moderních domů a my víme, jak je kvalitně a precizně vyrobit od A do Z. Zpracováváme potahy z technických tkanin předních evropských výrobců Serge Ferrari, Copaco či Mermet. Oblíbené materiály jako jsou Soltis nebo Serge nařežeme a následně svařujeme dle požadavku zákazníka. Svařujeme z dodaného materiálu či z materiálů z naší kolekce. Dokážeme svařovat tunely, spoje či zipové svary, a to jak z polyesterových materiálů, tak ze skleněného vlákna.

Jsme ceněným expertem Serge Ferrari, neboť máme dlouholetou expertízu v oboru. Na nás se můžete spolehnout. 

Detail služby
Bezplatné poradenství

Bezplatné poradenství

Vybrat vhodný produkt nemusí být jednoduché. Jsme zde od toho, abychom Vám poradili. Náš opavský showroom nabízí 200 mmarkýz a pergol na jednom místě jen pro Váš správný výběr markýzy i pergoly.

 

Pokud váháte s výběrem přes internet, neváhejte si domluvit schůzku s naším obchodníkem, který se Vám bude věnovat. Pomůžeme Vám s technickým řešením i výběrem nejvhodnějšího výrobku nebo potahu. 

Detail služby
Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

Máte vůz? Tak víte, že před sezonami provádíte výměnu pneumatik a také pravidelný placený servis. Zejména, když vyjíždíte na delší cesty, stojí za to si nechat vůz prohlédnout v profesionálním servise.

 

Vězte, že s markýzami je to úplně stejně. Nechejte si po sezoně a před sezonou svou markýzu nebo pergolu zkontrolovat odborníkem. Naše stálé portfolio výrobků nám umožňuje nabízet záruční servis až 5 let a pozáruční servis až 10 let.

 

Detail služby
Konstrukční činnost

Konstrukční činnost

Naše konstrukční oddělení dokáže aplikovat a zakreslit vhodný výrobek do Vašeho projektu. 

 

Naše společnost provádí zakázkovou výrobu - každý produkt je unikátní, téměř každé řešení z naší dílny unikátní. Připravíme pro Vás i výkresy pro betonáž patek pro pergoly či přípravu kotvících bodů pro markýzy. 

Detail služby
Profesionální montáž

Profesionální montáž

Naši technici mají za sebou tisíce profesionálně namontovaných markýz a pergol. Podívejte se na naše reference jako důkaz spokojených zákazníků, ať už soukromých nebo korporátních.

 

V rámci České republiky také spolupracujeme s řadou partnerů, kteří mohou naše zboží profesionálně namontovat v každém kraji a okrese. Montujeme pouze naše vlastní výrobky. 

Více na → REALIZACE

Detail služby
Reklamní potisky

Reklamní potisky

Máte obchod, kavárnu nebo jinou provozovnu. Pak jistě oceníte naše dlouholeté zkušenosti s potisky nejrůznějších materiálů pro markýzy, které vyrábíme pro  značky jako Staropramen, Plzeňský Prazdroj, CocaCola, Heineken a další. 

Detail služby

Průběh spolupráce

Naše firma poskytuje ucelené služby pro dokonalé zastínění Vašeho domova i byznysu. 

 

Kupujte kvalitu přímo od výrobce. Záruka tradice, záručního i pozáručního servisu. Na naše výrobky vždy seženete náhradní díly.

Konzultace

Konzultace

Konzultací to začíná – rádi Vám poskytneme bezplatné poradenství

Návrh stínění

Návrh stínění

Naše konstrukční oddělení Vám navrhne řešení Vaší situace. Předložíme Vám nezávaznou cenovou kalkulaci.

Realizace

Realizace

Pokud se pro nás rozhodnete, zajistíme Vám kompletní realizaci na klíč se zárukou až 5 let.

Rádi Vám poradíme

Rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám naši odborníci budou věnovat.