Bezplatné poradenství

Vybrat vhodný produkt nemusí být jednoduché. Jsme zde od toho, abychom Vám poradili. Náš opavský showroom nabízí 200 mmarkýz a pergol na jednom místě jen pro Váš správný výběr markýzy i pergoly.

 

Pokud váháte s výběrem přes internet, neváhejte si domluvit schůzku s naším obchodníkem, který se Vám bude věnovat. Pomůžeme Vám s technickým řešením i výběrem nejvhodnějšího výrobku nebo potahu. 

Popis služby Bezplatné poradenství

Další služby

Šití potahů, slunečníků a tašek

Šití potahů, slunečníků a tašek

Markýzy a pergoly jsou neoddělitelnou součástí každého chytrého domova. Víme, že se jedná o velkou investici, a proto jsme tady, abychom Vám pomohlii prodloužit její životnost v Česku unikátní službou.

Máte markýzu nebo pergolu, která slouží, ale potah je už zašlý nebo špinavý? Okoukal se Vám dezén a toužíte po změně? Máme pro Vás řešení - objednejte si nový potah u nás! Na základě přesné míry Vám vyhotovíme nový potah z aktuální kolekce trendy markýzových látek.

Spolupracujeme pouze s nejlepšími materiály od předních evropských výrobců markýzových tkanin. Od příze po hotový výrobek - známe celý proces a ochotně Vám jej vysvětlíme. 

Detail služby
Svařování tkanin

Svařování tkanin

Screenové rolety jsou běžnou součástí moderních domů a my víme, jak je kvalitně a precizně vyrobit od A do Z. Zpracováváme potahy z technických tkanin předních evropských výrobců Serge Ferrari, Copaco či Mermet. Oblíbené materiály jako jsou Soltis nebo Serge nařežeme a následně svařujeme dle požadavku zákazníka. Svařujeme z dodaného materiálu či z materiálů z naší kolekce. Dokážeme svařovat tunely, spoje či zipové svary, a to jak z polyesterových materiálů, tak ze skleněného vlákna.

Jsme ceněným expertem Serge Ferrari, neboť máme dlouholetou expertízu v oboru. Na nás se můžete spolehnout. 

Detail služby
Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

Máte vůz? Tak víte, že před sezonami provádíte výměnu pneumatik a také pravidelný placený servis. Zejména, když vyjíždíte na delší cesty, stojí za to si nechat vůz prohlédnout v profesionálním servise.

 

Vězte, že s markýzami je to úplně stejně. Nechejte si po sezoně a před sezonou svou markýzu nebo pergolu zkontrolovat odborníkem. Naše stálé portfolio výrobků nám umožňuje nabízet záruční servis až 5 let a pozáruční servis až 10 let.

 

Detail služby