Výklopná markýza RIMINI PLUS, PURE DISTRICT PRAHA, realizace Bohemiaflex CS

Výklopná markýza RIMINI PLUS s vlastním potiskem pro obchod s kosmetikou PURE DISTRICT

Obchod s kosmetikou PURE DISTRICT v centru Prahy zvolil pro zvýraznění své prodejny originální řešení – horizontální výklopné markýzy RIMINI PLUS s potiskem loga od předního českého výrobce BOHEMIAFLEX.

Realizace zahrnovala dodávku a montáž třech výklopných markýz v černém hliníkovém rámu (RAL 9005) s černým potahem. Jejich rozměry jsou 987x1000 mm, 1554x1000 mm a 3252x1000 mm. Markýzy mají mechanické ovládání s klikou pro snadné vyklopení.

Hlavním lákadlem celého systému je velkoformátový potisk se značkou PURE DISTRICT na všech markýzách. Tento efektní prvek propůjčuje vstupní části obchodu jedinečný a nápadný vzhled, který podtrhuje styl značky a funguje jako výrazná reklama pro kolemjdoucí.

Pokud hledáte stylovou stínící techniku na míru s možností potisku, obraťte se na nás. Naše česká společnost nabízí široký sortiment kvalitních markýz, pergol a interiérového stínění se zárukou odborného zpracování. Inspirujte se v našem showroomu v Opavě nebo na našich webových stránkách, kde najdete ukázky našich různých projektů a realizací.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.