Pergola Latin 80, Bar 66 v Opavě, realizace Bohemiaflex CS

Venkovní posezení s nádechem luxusu - pergola Latin 80 pro nově otevřený Bar 66 v Opavě

Máte rádi útulné posezení na čerstvém vzduchu, ale nechcete se vzdát komfortu? Pak si dopřejte kvalitní pergolu Latin 80 na míru od společnosti Bohemiaflex. To si také řekli provozovatelé nově otevřeného baru blízko centra Opavy.

Pro designové venkovní posezení jsme pro ně navrhli a zrealizovali prostornou pergolu Latin 80 o rozměrech 6 x 6 metrů s propracovanými detaily. Antracitová konstrukce s černými lanovými ovládacími prvky ladí s vínově červeným potahem z kvalitní markýzové látky. Zákazníci mohou regulovat zastínění pohodlným mechanickým ovládáním. 

Stabilní ukotvení do betonových patek a pomocí distančních profilů ke zdi zajišťuje bezpečnost. Pergola je doplněna o praktickou krycí střešní stříšku proti dešti, potahu ve svinutém stavu. Vychutnejte si tak báječné letní večery s přáteli pod naší odolnou a elegantní pergolou Latin 80.

Chcete i vy jedinečnou pergolu šitou na míru vašim představám? Neváhejte se obrátit na specialisty ze společnosti Bohemiaflex. Rádi vám poradíme s výběrem materiálů, barev i dodatečného příslušenství pro naše pergoly Latin 80 a další naše produkty. Navštivte náš showroom a přesvědčte se o kvalitě našich produktů na vlastní oči!

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.