Markýzový přístřešek, ZASTÁVKA U SRUBU, realizace Bohemiaflex CS

Stylový zastřešený venkovní prostor pro restauraci Zastávka u Srubu 

Naše firma nedávno dokončila realizaci oboustranného markýzového přístřešku pro restauraci Zastávka u Srubu na Praze 9. Přístřešek o rozměrech 7 x 4 metry poskytuje hostům útulné místo pro letní posezení ve stínu.

Robustní ocelová konstrukce celého přístřešku je povrchově upravena kvalitním komaxitovým lakováním v tmavé antracitové barvě RAL 7016. Stabilitu zajišťují sloupy ukotvené v mohutných betonových patkách, které byly předem připraveny dle našeho projektového návrhu. 

Hlavními prvky jsou dvě výsuvné boční markýzy o šířce 7 metrů, které lze na přání plynule vysunout do délky 2 metry. I konstrukce markýz je provedena v exkluzivní antracitové barvě. Ovládání je zajištěno elektromotory s dálkovým ovladačem, a navíc je k dispozici ruční nouzová klika, při výpadku elektřiny.

Potah markýz je vyroben z kvalitní markýzové látky v krémové barvě opatřené vytištěným vzorem volánů podle grafického návrhu zákazníka. Ve svinutém stavu jsou markýzy chráněny stříškou v antracitové barvě. 

Přestože šlo o standardní zakázku z hlediska rozměrů, dbali jsme na precizní provedení všech detailů dle specifických požadavků zákazníka. Jsme rádi, že finální realizace výborně splnila očekávání a tímto markýzový přístřešek u restaurace Zastávka u Srubu nyní zpříjemňuje letní posezení na zahrádce.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.