Markýzový přístřešek a tunel, PIVO KARLÍN, realizace Bohemiaflex CS

Moderní zastřešení ve stylu pivních zahrádek

Nedaleko moderního kancelářského komplexu AFI Karlín se pyšní novou atrakcí – zastřešenou venkovní plochou přímo pro oblíbenou pivnici Pivo Karlín. Realizace přístřešku v bezprostřední blízkosti tohoto energeticky úsporného a certifikovaného areálu s netradičním designem.

AFI Karlín sestává ze dvou budov se zelenými střechami a fasádami, které svým vzhledem připomínají motýlí křídla. Tento ekologický a moderní komplex vyniká právě svým důrazem na udržitelnost a inovativní přístup. 

Přímo u něj byl nainstalován oboustranný markýzový přístřešek se středovým tunelem pro nedaleký pivovar Pivo Karlín. Přístřešek s ocelovou antracitovou konstrukcí má výsuvné markýzy s plochou přes 100 m2 z krémové látky s potiskem volánů. Je ovladatelný dálkovým ovladačem i nouzovou klikou. Ve svinutém stavu zakrývá 21metrový krémový PVC tunel samotné markýzy. Vzniklo tak útulné místo k posezení.

Tento pohodlný markýzový přístřešek bude sloužit k příjemnému posezení jak štamgastům pivnice, tak zaměstnancům z moderního komplexu AFI Karlín. Jistě zpříjemní chvíle odpočinku všem návštěvníkům díky svému kvalitnímu a modernímu řešení.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.