Pergola Latin 80, RESTAURACE NA RYBNÍČKU, Opava, realizace Bohemiaflex CS

Nové zastínění pro restaurační zahrádku Kulturního domu Na Rybníčku v Opavě

Kulturní dům Na Rybníčku v Opavě prošel další fází modernizace. Dne v květnu 2024 byla dokončena realizace nového zastínění restaurační zahrádky, které výrazně zlepšilo komfort návštěvníků.

Projekt zahrnoval dodávku a montáž terasového krytí pergola Latin 80 o impozantních rozměrech 20000 x 7200 mm. Tato pergola se skládá z robustní ocelové nosné konstrukce, která je nesena sloupy zatíženými 15 betonovými květináči o rozměrech 800 x 400 x 300 mm. Celá konstrukce včetně nosných sloupů je povrchově upravena komaxitem v elegantní černé barvě RAL 9005.

Zastínění bylo realizováno pomocí stahovatelných podvěsů rozdělených do 8 sekcí, každá o rozměru 5000 x 3600 mm. Tyto podvěsy jsou tvořeny hliníkovými protlačovanými profily a odlitky v černé barvě. Látka je upevněna do pohyblivých profilů, které se shrnují na střed krytí. Ovládání je řešeno mechanicky pomocí lanového převodu s kladkami. Potah je vyroben z kvalitní markýzové akrylátové látky v šedé barvě, přičemž po obvodu jsou upevněny dekorativní volány s potisky. Technologické mezery mezi jednotlivými moduly jsou zakryty stříškami v černé barvě.

Toto nové zastínění není jen funkčním prvkem, ale také estetickým doplňkem, který podtrhuje atmosféru oblíbené restaurace Na Rybníčku.

Nové zastínění restaurační zahrádky, dokončené v květnu 2024, je dalším krokem v modernizaci tohoto významného kulturního centra, které i nadále hraje klíčovou roli v kulturním životě Opavy. Tato inovace přispívá k atraktivitě prostoru a zvyšuje komfort návštěvníků, což jistě ocení místní obyvatelé i turisté v nadcházejících letních měsících.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.