Terasová markýza Latin 80 a svislá markýza Sandra EXT, Humpolec, realizace Bohemiaflex CS

V jarním období jsme pro našeho zákazníka v Humpolci zrealizovali montáž stínícího systému na dřevěnou konstrukci světlé barvy. Provedli jsme instalaci dvou terasových podvěsných markýz Latin 80 a doplnili jsme je o dvě boční svislé markýzy Sandra EXT.

Použitá kvalitní markýzová látka zabezpečuje spolehlivou ochranu před přímým slunečním zářením, které by jinak mohlo nepříjemně přehřívat terasu. Uživatelé si tak mohou na zastíněné terase vychutnat příjemné posezení i v těch nejteplejších letních dnech.

Celý stínicí systém byl navržen tak, aby dokonale splňoval požadavky zákazníka na funkčnost, elegantní vzhled a dlouhou životnost. Při instalaci jsme dbali na precizní provedení všech detailů.

Náš zákazník v Humpolci se může těšit z příjemného stínu pod kvalitními markýzami, které zároveň dodávají zastiňované terase pěkný moderní vzhled. V kombinaci s dřevěnou světlou konstrukcí terasy představují markýzy skutečně reprezentativní řešení.

Pokud i vy uvažujete o pořízení účinného stínění pro vaši terasu nebo předzahrádku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme to nejvhodnější řešení na míru.

Rozměry produktu realizace:

-          Latin 80 - 4 220 x 2 980 mm a 3 255x 2 980 mm

-          Sandra EXT - 3 810 x 2 900 mm a 3 040 x 2 900 mm

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.