Latin 40, Dubí, realizace Bohemiaflex CS

Užijte si letní dny v příjemném stínu pod pergolou Latin 40

Slunečné letní dny jsou ideální pro venkovní posezení a oslavy s rodinou a přáteli. Abyste si je mohli naplno vychutnat bez nepříjemných přímých slunečních paprsků, rozhodl se náš zákazník pořídit kvalitní zastínění ve formě moderní markýzy Latin 40.

Toto protisluneční stínění naše montážní skupina namontovala na dřevěnou konstrukci pod střešním sklem. Rozměry markýzy 6000 x 2720 mm dokonale ladí s prostorem dřevěné pergoly a poskytují účinnou ochranu před nežádoucím přehříváním. Zvolená barva konstrukce v černé jemné struktuře RAL 9005 dodává celému systému elegantní a střízlivý vzhled.

Příjemný stín poskytuje markýzová látka v krémové barvě Vanilla 314 035. Její jemný odstín přírodních tónů působí vzdušně a zároveň spolehlivě odráží nežádoucí sluneční paprsky. Pod kvalitním stíněním Latin 40 si tak lze zcela nerušeně vychutnat společné chvíle s rodinou a přáteli.

Investice do kvalitního zastínění se rozhodně vyplatí. Díky Latin 40 si nyní můžete opravdu začít užívat všechny radosti léta na vaší zahradě v maximálním pohodlí příjemného stínu.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.