Latin 40, dřevěná konstrukce, realizace Bohemiaflex CS

Stylová terasová markýza pro moderní účely zastínění

Přidali jsme další zajímavou realizaci k našim referencím. Tentokrát se jednalo o dodávku a montáž dvou horizontálních terasových markýz Pergola Latin 40 v nadčasovém designu pro rodinný dům v Hlučíně.

Markýzy byly provedeny jako podvěsné na stávající dřevěnou konstrukci. První měla rozměry 4620 x 3260 mm a byla umístěna na levé straně s ovládáním z pravé strany. Druhá o velikosti 3790 x 3260 mm se nacházela na pravé straně s ovládáním z levé strany.

Pro celkový vzhled byla zvolena elegantní šedá barva hliníkové konstrukce v odstínu RAL 7046. Potahy jsou ze speciální markýzové látky Sattler Urban Design 320 966 KEYSTONE ze standardní nabídky společnosti BOHEMIAFLEX CS. Veškeré plastové části a ovládací lana jsou v tmavé černé barvě. 

Ovládání markýz je mechanické pomocí lanových převodů. Potahy jezdí v kolejnicích a jsou v mírném náklonu směrem k levé a pravé straně. Samotné kotvení je řešeno ze spodu krokví stávající konstrukce, navíc s 4 ks vynášecích podložek pod kladky v barvě RAL 7046.

Jsme rádi, že naše služby přispěly k příjemnějšímu posezení na terase pod stínem.

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.