Latin 40, dřevěná konstrukce, realizace Bohemiaflex CS

Ochlaďte svou terasu stylově s markýzou Latin 40

Není nic lepšího než si v horkých letních dnech vychutnat čas strávený na terase. Ale přímé slunce může být nepříjemně pálivé a způsobovat nepříjemné přehřívání prostoru. Řešením je horizontální terasová markýza Latin 40, která vám poskytne elegantní stínění.

Tato exkluzivní markýza umí zakrýt prostor pod stávající dřevěnou konstrukcí či polykarbonátem a dokonale jej ochladí. Zároveň obstojí i v řadě designových kritérií. S rozměry 4,6 x 3,3 metru snadno zastíní rozlehlé plochy. Mechanické lanové ovládání je velmi pohodlné. 

Potah markýzy z hydrofobní, stálobarevné a plísním odolné látky nejen skvěle vypadá v moderním designu, ale také velmi dobře odolává vlivům počasí. Konstrukce v barvě antracitové šedé dokonale ladí s dřevem a celkový dojem dotváří vysoká kvalita zpracování.

Užijte si příjemný chládek a zasloužený odpočinek na své nově zrenovované terase s produktem Latin 40. Vychutnejte si každý okamžik na čerstvém vzduchu bez obav z přehřátí. Moderní stínicí systém v poutavém designu je tou správnou investicí do vašeho pohodlí. Navštivte naše stránky a zjistěte více!

Kontaktní formulář

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.