Tkanina vyvinutá pro ZIP screeny – novinka na českém trhu

Skupina Serge Ferrari, která navrhuje, vyvíjí a vyrábí inovativní kompozitní tkaniny, rozšířila svoji řadu protisluneční ochrany o venkovní screenový materiál určený výhradně pro ZIP systémy. Novinka s názvem Soltis Veozip má díky unikátní struktuře přírodní vzhled, je transparentní a současně dokáže pohltit až 95 procent UV záření.

Tkaninu Soltis Veozip, která odolá povětrnostním podmínkám i dlouhodobé zátěži, má ve svém portfoliu jako jediná na českém trhu společnost Bohemiaflex CS. Tato firma poskytuje komplexní služby pro dokonalé zastínění vašeho domova i kanceláře a vedle dlouholetých zkušeností nabízí také záruční i pozáruční servis. 

 tkanina-veozip.jpg

Protisluneční ochrana s důrazem na estetiku

Soltis Veozip byl navržen tak, aby byl optimálním řešením pro všechny ZIP systémy na trhu, a to jak s rezidenčním, tak komerčním využitím. Tkanina, jež je kombinací vysokopevnostního polyesteru a konopných vláken Canatex, poskytuje tepelnou a UV ochranu, a to ve všech dostupných barvách, přičemž díky své transparentnosti zajišťuje uživateli vizuální kontakt s okolím.

               Barevnou paletu této kolekce, která čítá 15 odstínů, sestavila Anne Emery, návrhářka francouzského designového studia Aujourd'hui Ou Mardi. Barvy, rozdělené do pěti rozmanitých skupin (Tropical, Raw, Elegant, Pure a Spicy), byly zvoleny s ohledem na aktuální trendy v oblasti interiérového designu.

 tkanina-veozip-roleta.jpg

Dokonalé vypnutí, snadná manipulace

Soltis Veozip se dokáže přizpůsobit každé konstrukci, aniž by docházelo k deformaci či zvlnění tkaniny, způsobenému častým používáním nebo přílišným napětím v zipových lištách. Tkanina zůstává napnutá i podél bočních vodicích kolejnic, což se vedle estetické stránky odráží i v delší životnosti a rozměrové stabilitě výrobku.

                Výhodou zmiňovaného produktu je snadná manipulace, při níž nehrozí, že by došlo ke vzniku záhybů či zvrásnění, ani při opakovaném přeložení. Obě strany jsou navíc identické, což eliminuje riziko chybné instalace. Většina screenových materiálů na trhu je vyrobena ze skleněného vlákna, které je křehké, snadno se láme a po přeložení zanechává stopy – to u Veozipu díky flexibilní polyesterové přízi nehrozí.

 tkanina-veozip-detail.jpg

Požární bezpečnost a certifikace Greenguard Gold

Soltis Veozip s klasifikací požární bezpečnosti v třídě Euroclass B – s2, d0 je vhodný nejen pro soukromé, ale i komerční projekty. Díky svému složení bez ftalátů se rovněž pyšní certifikací Greenguard Gold (UL 2818-2013).

Poptat produkt

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.