Jak zastínit pergolu z boční strany?

 

Už jste si mysleli, že máte zastínění vyřešeno? A ejhle. Ono Vám na terasu svítí i nízké sluníčko. Svítí z boku. Soused Vám vidí až do talíře. Fouká a manželka s dcerou nechtějí na terase sedět. Tak to bývá. Na některých terasách je prostě nutné při výběru pergoly myslet i na boční zastínění. To chrání venkovní posezení před nízkým sluncem nebo větrem a třeba i před zvědavými sousedy.

 

Boční markýza Windy nejen na pergoly

 

My jsme mysleli na vše a ke každé pergole z naší nabídky nabízíme i možnost dodatečného zastínění z boční strany. A nejen to. Řada našeho zastínění je využitelná i na jiných pergolách, které už stojí nebo teprve stát budou. Využíváme k němu svislé markýzy s technickými tkaninami nebo markýzovými látkami.

Boční markýzy pro zastínění pergol

Nejpoužívanějšími svislými markýzami jsou výrobky Sandra a Screeny. Používají se na již stávající pergoly – dřevěné či kovové. Častou kombinací je stávající dřevěná pergola, podvěsné stínění Pergola Latin a boční stínění Sandra nebo Screeny, a to buď ve variantě s kazetou, nebo bez kazety.

Svislá markýza Screen ZIP je přímo kompatibilní s pergolou Cubola. Jednotný design i barevnost dotvoří vzhled této dokonalé pergoly.

 

Kompatibilita bočního zastínění

 

Screen ZIP

Cubola

Linie

 

Boční stínění s markýzovou látkou Vás ochrání před sluncem, větrem a ochrání i soukromí. Screenové svislé stínění ochrání zejména před sluncem a ve variantě Screen Zip také před větrem.

Stínění typu Sandra nebo Screeny jsou pak určeny zejména pro ochranu před sluncem. Nejsou vedeny profily, a tak je potah volný.

S výběrem Vám pomůže náš technik při prohlídce místa montáže a konkrétních podmínek Vaší pergoly.