Jak na zahradní altány a pergoly?

Zahradní altány se u nás těší velké oblibě. Letní grilovací večery, rodinné oslavy nebo jen posezení s rodinou či přáteli – pro to vše u nás hojně využíváme tyto zahradní dřevěné mini stavby. Do dřevěných altánků můžeme zahrnout také různě samostatné či polo-integrované dřevěné pergoly. Často jsou stavěny svépomocí, a proto klienti neradi investují velké částky do jejich zastínění.

zahradni-pergoly-1.jpg

Avšak zcela bez zastínění to nepůjde. Léta jsou horká, slunce v létě pálí do pozdních hodin a přiznejme si to, i zvídavé pohledy sousedů nejsou úplně příjemné. Proto je třeba najít vhodné řešení. 

A tím může být například velice jednoduchá a cenově dostupná venkovní roleta Sandra Ext. Ruční pohon u takové rolety neznamená žádnou dřinu. Konzoly si klienti mohou doladit podle barvy konstrukce altánku či pergoly. 

V pergole na obrázku je možné vidět také odstínění střechy, a to markýzou baldachýnového typu. Baldachýn je jednoduchý, také ručně ovládaný výrobek, který vytváří v pergole či altánku příjemné klima. Ochrání Vás před sluncem i lehkým deštěm, a pokud se budete o látku dobře starat, tj. necháte ji po dešti proschnout, bude Vám sloužit řadu let. 

zahradni-pergoly-2.jpg

Kotvení na dřevo je velice jednoduché, a tak jej zvládne i leckterý šikovný kutil. Montáž do fasády domu či do oken je samozřejmě jiná záležitost, tam je potřeba odbornosti a zkušeností. Stejně tak u výrobků s motorovým pohonem.  Avšak zrovna výrobek Sandra na kliku je tak jednoduchý, že to zvládnete i sami. 

Proti případnému větru se na výrobku nacházejí aretační šrouby, kterými zajistíte potah proti pohybu. Samozřejmě nesmíte šrouby povolit, když chcete s roletou dále manipulovat! 

zahradni-pergoly-3.jpg

Potah, který je perforovaný, umožňuje výhled ven a také průnik čerstvého vzduchu. Avšak vyniká vlastnostmi při ochraně před slunečním zářením, takže například dokáže zamezit vyšisování potahů zahradního nábytku. Je také omyvatelný a jeho životnost je více než 10 let. 

zahradni-pergoly-4.jpg

 

Poptat produkt

Dobrý den, mám zájem o produkt ........v přibližném rozměru šířka x vyložení mm. Prosím o cenovou kalkulaci.